Naše služby

Catering

Ozvláštníme Vaši svatbu, rodinné oslavy, akce i pracovní večírky.

Příroda je nám blízká a pracujeme rádi s ohněm, proto vám s radostí připravíme hostinu či raut pod širým nebem. Máme plně vybavený stánek s grillem, lednicí a výdejem se kterým jsme schopni cestovat.

Jsme plně vybaveni na cestování po celé České republice. Přípravu si děláme ve vlastní kuchyni a po přesunu dokončujeme vaření na místě konání akce. Vše záleží na druhu objednávky a požadavcích.

Občerstvení

V klidu si naplánujte akci a občerstvení nechte na nás.

Základem je vždy poctivá surovina. Potom vezmeme tradiční recept a za pomocí různých technik vám na talíř naservírujeme jídlo s opravdovým příběhem. Vše kompletně připravíme, uvaříme v naší kuchyni a poté převezeme na místo konání akce, ať už půjde o pracovní schůzky či rodinnou sešlost.

Festivaly

Máme plně vybavený stánek s grillem, lednicí a výdejem se kterým jsme schopni kamkoliv cestovat. Pokud organizujete hudební či jiný festival neváhejte nás kontaktovat.

Interaktivní vaření a workshopy

Jako kuchaři z povolání jsme si prošli známými pražskými podniky, sbíráme zkušenosti z domova i ze světa a stále se učíme nové techniky a možnosti rozvoje v kuchyni.

Nabízíme workshopy a kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny a firmy.

Pracujeme a vaříme tak, jak se to dělávalo dřívě - poctivě. O vše se rádi podělíme s vámi. Naučíme vás techniky vaření venku na ohni, tradiční a poctivé recepty našich babiček i moderní trendy v české gastronomii.